
Кондиционер Aerostar BASIC AER-09A-R32-IU/OU (25m²)
- Нет в наличии
- Код: 46025
14 432 ₴
- +380 (67) 286-51-06
- +380 (67) 149-85-17
- +380 (93) 565-38-80
.
Кондиціонер Aerostar BASIC поєднує в собі стильний дизайн та передові технології для вашого комфорту. Завдяки функції Smart Mode одне натискання на кнопку дозволяє автоматично встановлювати оптимальний режим відповідно до температури у приміщенні, забезпечуючи зручне та ефективне використання в будь-яку пору року.

Екологічно чистий холодоагент R32 забезпечує високу енергоефективність та захищає навколишнє середовище, що робить цей кондиціонер вибором, спрямованим на майбутнє. Функція I FEEL з датчиком температури у пульті дистанційного керування дозволяє оптимізувати роботу системи для забезпечення максимального комфорту в залежності від вашого місцезнаходження.
Додатково, потужна функція Super cooling забезпечує швидке охолодження в умовах високих температур, а автоматичний та безперервний потік повітря зробить ваше перебування ще комфортнішим. Оберіть зручний режим розподілу повітря з автоматичними горизонтальними та вертикальними жалюзі, щоб забезпечити ідеальні умови для вас і вашої родини.
- Фреон R32: Це холодоагент, який використовується для охолодження в кондиціонерах.
- Обігрів при -7⁰С: Кондиціонер може обігрівати приміщення при низьких температурах, навіть до -7⁰C.
- Клас енергоефективності: А/А: Це показує, що кондиціонер є дуже енергоефективним як у режимі охолодження, так і в обігріві.
- Функції:
- Smart Mode: Автоматично встановлює оптимальний режим кондиціонера в залежності від температури у приміщенні.
- Режим сну: Спеціальний режим для комфортного сну.
- Простота чищення: Легко очищати і доглядати за кондиціонером.
- Супертихий режим: Режим роботи, при якому кондиціонер працює дуже тихо.
- Прихований LED-дісплей: Дисплей на кондиціонері прихований, щоб не відволікати увагу.
- 2 направлення підключення дренажного трубопроводу: Два напрямки, у які можна підключити дренажну трубку.
- 24-годинний таймер: Можливість налаштувати роботу кондиціонера на певний час за допомогою таймера.
- 3 швидкості та автоматичне керування внутрішнім вентилятором: Різні швидкості роботи вентилятора, які можуть автоматично регулюватися.
- Автоматичний перезапуск: Після відключення від живлення кондиціонер може автоматично повернутися до роботи з тими ж налаштуваннями.
- Діапазон робочих температур від -7⁰С до +43⁰С: Кондиціонер може працювати в широкому діапазоні температур, від -7⁰C до +43⁰C.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aerostar |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Количество внутренних блоков мультисплит-системы | 1 |
| Рекомендуемая площадь помещения | 25 кв.м |
| Поток воздуха | 550 куб. м/час |
| Охлаждающая способность | 9000 BTU/ч |
| Мощность обогрева | 2600 Вт |
| Мощность охлаждения | 2600 Вт |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Wi-Fi модуль | Нет |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Нет |
| Тип управления | Пультом |
| Количество режимов работы | 5 |
| Автоматический режим работы | Да |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Таймер | Да |
| Дисплей | Да |
| Функция ионизации | Нет |
| Функция памяти | Да |
| Регулировка направления потока воздуха | автоматическая |
| Количество скоростей работы вентилятора | 3 |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Производительность осушения | 21.6 л./сутки |
| Режим вентиляции | Да |
| Режим приточной вентиляции | Нет |
| Уровень шума | 38 дБ |
| Теплый пуск | Да |
| Датчик присутствия | Нет |
| Максимальная длина коммуникаций | 15 м |
| Защита от замерзания | Да |
| Минимальная температура | 16 град. |
| Максимальная температура | 30 град. |
| Используемый хладагент | R32 |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 810 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 720 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -7 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 43 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 260 мм |
| Ширина внутреннего блока | 790 мм |
| Глубина внутреннего блока | 200 мм |
| Вес внутреннего блока | 7.5 кг |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 480 мм |
| Ширина внешнего блока | 660 мм |
| Глубина внешнего блока | 240 мм |
| Вес внешнего блока | 23 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi модуль | Ні |
- Цена: 14 432 ₴



