
Кондиционер инверторный Samsung Basic AR09TXHQASINUA (25m²)
- В наличии
- Код: 44025
19 999 ₴
- +380 (67) 286-51-06
- +380 (67) 149-85-17
- +380 (93) 565-38-80
Зменшує споживання енергії
Заощаджуйте гроші кожен день з технологією цифрового інвертора. Він підтримує бажану температуру без частого вмикання та вимикання, тому коливання менше. А також він використовує сильні магніти і глушник, тому він тихіший, працює набагато довше і знижує споживання енергії.
Охолоджує вас швидше
Охолодіть всю кімнату швидко і ефективно. Режим швидкого охолодження працює з максимальною швидкістю обертання вентилятора до сповільнення. Таким чином, він охолоджує або нагріває набагато швидше в порівнянні зі звичайним режимом* і досягає необхідної температури в найкоротші терміни. Це ідеально для негайного полегшення від спеки зовні.
Дихайте чистішим повітрям
Переконайтеся, що повітря, яким ви дихаєте, завжди чисте і свіже. Фільтр HD дійсно ефективний для уловлювання пилу, повітряних забруднень і алергенів, таких як пилок, спори плісняви і лупа домашніх тварин. Крім того, його можна мити, тому все, що вам потрібно зробити - це швидко промити його водою, осушити, а потім знову використовувати.
Насолоджуйтеся гарним сном
Насолоджуйтеся прекрасним нічним сном щоночі! Режим комфортноо сну автоматично контролює і точно налаштовує температуру, щоб створити ідеальні умови для кожного етапу циклу сну. Таким чином, ви отримуєте дорогоцінні хвилини сну і відчуваєте себе повністю відпочившим. І він також використовує менше енергії, ніж звичайне охолодження.
Охолоджує кожен куточок
Створіть комфортну обстановку з рівномірною температурою в кожному кутку. Функція 2-х позиційного автоматичного повороту, контролює напрямок повітряного потоку так, що він швидко і рівномірно розподіляється по кімнаті. Він може видавати холодне або тепле повітря далі і в будь-якому напрямку, щоб забезпечити максимальний комфорт.
Тривале охолодження
Залишайтеся комфортно прохолодними набагато довше. DuraFin+ виготовлений з корозійно-стійкого матеріалу для захисту конденсатора від іржі, що допомагає підтримувати оптимальну продуктивність теплообмінника. Його чудова корозійна стійкість була підтверджена за допомогою тесту з сольовим туманом (SST) протягом 480 годин*.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Количество внутренних блоков мультисплит-системы | 1 |
| Рекомендуемая площадь помещения | 25 кв.м |
| Поток воздуха | 468 куб. м/час |
| Охлаждающая способность | 9000 BTU/ч |
| Мощность обогрева | 2931 Вт |
| Мощность охлаждения | 2638 Вт |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Wi-Fi модуль | Нет |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Тип управления | Пультом |
| Количество режимов работы | 5 |
| Автоматический режим работы | Да |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Таймер | Да |
| Дисплей | Да |
| Функция ионизации | Нет |
| Функция памяти | Да |
| Регулировка направления потока воздуха | автоматическая |
| Количество скоростей работы вентилятора | 4 |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Производительность осушения | 24 л./сутки |
| Режим вентиляции | Да |
| Режим приточной вентиляции | Нет |
| Уровень шума | 36 дБ |
| Теплый пуск | Да |
| Датчик присутствия | Нет |
| Максимальная длина коммуникаций | 25 м |
| Защита от замерзания | Да |
| Минимальная температура | -15 град. |
| Максимальная температура | 46 град. |
| Используемый хладагент | R32 |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 770 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 750 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -15 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 46 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 285 мм |
| Ширина внутреннего блока | 805 мм |
| Глубина внутреннего блока | 194 мм |
| Вес внутреннего блока | 8.1 кг |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 495 мм |
| Ширина внешнего блока | 720 мм |
| Глубина внешнего блока | 270 мм |
| Вес внешнего блока | 23.2 кг |
- Цена: 19 999 ₴








