
Кондиционер MDV INFINI MDSAG-18HRFN8 (-15°C) (А+) R32 Wi-Fi (50m²)
- Нет в наличии
- Код: 40025
34 300 ₴
- +380 (67) 286-51-06
- +380 (67) 149-85-17
- +380 (93) 565-38-80
.
Опис MDV Infini Standard
INFINI Standard DC-Inverter – це нова серія спліт-систем MDV із вбудованим біполярним іонізатором, що генерує позитивні та негативні іони. Функція Air Magic ефективно очищає повітря від бактерій та сприяє збереженню здоров'я.
Серія представлена моделями DC-Inverter (неінверторний двигун вентилятора внутрішнього блоку) продуктивністю 7-12 kBTU. У спліт-системах серії INFINI Standard поєднуються функції та опції, які забезпечують комфорт, зручність управління, турботу про здоров'я, надійну роботу системи, зручний монтаж та сервісне обслуговування.
За допомогою Wi-Fi модуля (опція) можна керувати кондиціонером через зручну програму NetHomePlus або MSmartHome з вашого смартфона або планшета. Бездротовий пульт дистанційного керування в комплекті, можлива комплектація дротовими пультами (опція).
Низькотемпературний комплект (опція) забезпечує роботу кондиціонера в режимі охолодження за температури зовнішнього повітря до -27°С.
Переваги серії INFINI Standard Inverter
Біполярний іонізатор Air Magic
Знищує віруси та бактерії. Біполярний іонізатор генерує і позитивні (катіони) і негативні іони (аніони).
Вони знищують бактерії, що знаходяться в повітрі, і перетворюють їх на нешкідливі молекули води.
Система «Air Magic» генерує до 2 млн. позитивно та негативно-заряджених іонів, що дозволяє ефективно знищувати віруси, бактерії.
Тривимірне керування повітряним потоком (3D Air Flow)
Ступінчасте регулювання вертикального та горизонтального положення жалюзі дозволяє максимально точно налаштувати напрямок повітряного потоку в приміщенні, а режим гойдання забезпечує його рівномірний розподіл.
Налаштовується з пульта дистанційного керування.
Захист від заморожування приміщення
Функція захисту від заморожування приміщення буде корисною при встановленні спліт-систем у будинках без центрального опалення, наприклад, на дачах або заміських котеджах. Як тільки в приміщенні похолодає до 8 ° С, кондиціонер включиться в режимі обігріву, підтримуючи таким чином постійну позитивну температуру і не даючи будинку промерзнути без господарів.
Просунута технологія самоочищення
Просунута технологія самоочищення видаляє пил і висушує теплообмінник за 4 кроки: у режимі слабкого охолодження, а потім у режимі вентиляції, пил змивається з теплообмінника конденсатом.
Далі відбувається осушення вже чистого теплообмінника в режимі слабкого обігріву, і, на фінальному етапі нормалізація температури внутрішнього блоку в режимі вентиляції.
Wi-Fi керування (опція)
За допомогою Wi-Fi модуля можна керувати кондиціонером через зручну програму з вашого смартфона або планшета: включати та вимикати, змінювати налаштування, запускати функції тощо.
Компресор GMCC
Двороторний DC-інверторний компресор GMCC (Guangdong Midea-Toshiba Compressor Corporation) – японські технології для надійної та стабільної роботи кондиціонера.
Низькотемпературний комплект (опція)
Можливе доопрацювання низькотемпературним комплектом, що забезпечує роботу кондиціонера в режимі охолодження при температурі зовнішнього повітря до -27°С.
Cамоочищення зовнішнього блоку Anti-dust
Ця функція здійснює самоочищення теплообмінника зовнішнього блоку інверторних спліт-систем від забруднень, що допомагає збільшити термін служби обладнання. Через 10 секунд після закінчення роботи кондиціонера, вентилятор зовнішнього блоку запускається на максимальній швидкості на 70 секунд, і обертається в протилежному основному напрямку, таким чином продуваючи теплообмінник і очищаючи його.
Функціональні особливості кондиціонера MDV Infini Standard
Здоров'я та комфорт
- Температурна компенсація (захист від застуди)
- Функція Follow me
- Самоочищення внутрішнього блоку
- Фотокаталітичний фільтр тонкого очищення
- Air Magic (біполярний іонізатор)
- Теплий запуск
- Breeze Away (м'яке охолодження)
- Низький рівень шуму
- Режим Silent
- Відключення підсвічування дисплея та звукових сигналів ВБ
Функціональність
- Wi-Fi керування (опція)
- 3D Air Flow
- Функція контрольованого енергозбереження
- Запам'ятовування жалюзі
- Черговий обігрів (8°С)
- Режим Turbo
- Режим EC
- Таймер
- Дротовий пульт управління (опція)
- Ефективність
- Низькотемпературний комплект (опція)
- Надійність Функція самодіагностики
- Автоматичний перезапуск
- Антикорозійне покриття теплообмінника Golden Fin
- Нічний режим

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MDV |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Количество внутренних блоков мультисплит-системы | 1 |
| Рекомендуемая площадь помещения | 50 кв.м |
| Поток воздуха | 800 куб. м/час |
| Охлаждающая способность | 18000 BTU/ч |
| Мощность обогрева | 5580 Вт |
| Мощность охлаждения | 5270 Вт |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Wi-Fi модуль | Нет |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Тип управления | Пультом |
| Количество режимов работы | 5 |
| Автоматический режим работы | Да |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Таймер | Да |
| Дисплей | Да |
| Функция ионизации | Нет |
| Функция памяти | Да |
| Регулировка направления потока воздуха | автоматическая |
| Количество скоростей работы вентилятора | 3 |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Производительность осушения | 36 л./сутки |
| Режим вентиляции | Да |
| Режим приточной вентиляции | Нет |
| Уровень шума | 41 дБ |
| Теплый пуск | Да |
| Датчик присутствия | Нет |
| Максимальная длина коммуникаций | 25 м |
| Защита от замерзания | Да |
| Минимальная температура | 16 град. |
| Максимальная температура | 30 град. |
| Используемый хладагент | R32 |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 1550 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 1750 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -15 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 50 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 320 мм |
| Ширина внутреннего блока | 969 мм |
| Глубина внутреннего блока | 241 мм |
| Вес внутреннего блока | 11.2 кг |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 554 мм |
| Ширина внешнего блока | 805 мм |
| Глубина внешнего блока | 330 мм |
| Вес внешнего блока | 33.5 кг |
- Цена: 34 300 ₴



