
Кондиционер Midea Aurora MSAB-18HRFN8-I (50m²)
- В наличии
- Код: 34025
38 760 ₴
- +380 (67) 286-51-06
- +380 (67) 149-85-17
- +380 (93) 565-38-80
.
Зустрічайте новинку - Midea з серії Aurora , що вирізняється великим випарником та високим рівнем енергоефективності. Під час розробки цієї серії особлива увага була приділена надійності та функціональності, забезпечуючи оптимальний набір режимів та функцій як для кінцевих користувачів, так і для фахівців з монтажу та обслуговування. Вдосконалені функції, такі як автоматичне вимкнення дисплея та звукових сигналів у нічному режимі, роблять цей кондиціонер AVRORA більш зручним та ефективним. З привабливим дизайном та низьким рівнем шуму він стане надійним і практичним рішенням для будь-якого приміщення.
Aurora вражає не лише своїми технічними характеристиками, але й елегантним дизайном, що відмінно впишеться в будь-який інтер'єр. Завдяки інтелектуальній системі керування та інтегрованому Wi-Fi модулю, ви зможете контролювати свою спліт-систему зручно і ефективно, навіть будучи далеко від дому.
Окрім цього, вона оснащена функцією самоочищення, яка забезпечує довговічність та ефективну роботу пристрою, а також протипиловим фільтром, що забезпечує чисте та свіже повітря у приміщенні.
Переваги MIDEA Aurora
- Використання безпечного для озону холодоагента R32.
- Технологія Active Clean для ефективного видалення пилу, плісняви та жиру.
- Захист від корозії завдяки покриттю теплообмінника Golden Fin.
- Підтримка безшумного режиму.
- Технологія 180-градусного інверторного перетворення для оптимальної продуктивності.
- Виявлення витоків холодоагенту для запобігання неполадкам.
- Високий рівень енергоефективності, відповідно до класу А+++.
- Унікальний дизайн зовнішнього блоку у стилі "Діамант".
- Використання енергоефективного компресора DC inverter.
- Можливість керування за допомогою Wi-Fi (опція).
- Використання мотора DC inverter у зовнішньому та внутрішньому блоках.
- Підтримка нічного режиму.
- Електричний нагрівач для компресора для підтримки оптимальної роботи в холодну погоду.
- Функція самоочищення для підтримки оптимальної чистоти та ефективності.
- Автоматичний перезапуск для зручності
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Midea |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Количество внутренних блоков мультисплит-системы | 1 |
| Рекомендуемая площадь помещения | 50 кв.м |
| Поток воздуха | 660 куб. м/час |
| Охлаждающая способность | 18000 BTU/ч |
| Мощность обогрева | 5200 Вт |
| Мощность охлаждения | 5200 Вт |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Wi-Fi модуль | Нет |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Тип управления | Пультом |
| Количество режимов работы | 5 |
| Автоматический режим работы | Да |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Таймер | Да |
| Дисплей | Да |
| Функция ионизации | Нет |
| Функция памяти | Да |
| Регулировка направления потока воздуха | автоматическая |
| Количество скоростей работы вентилятора | 4 |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Производительность осушения | 36 л./сутки |
| Режим вентиляции | Да |
| Режим приточной вентиляции | Нет |
| Уровень шума | 43 дБ |
| Теплый пуск | Да |
| Датчик присутствия | Нет |
| Максимальная длина коммуникаций | 25 м |
| Защита от замерзания | Да |
| Минимальная температура | 16 град. |
| Максимальная температура | 30 град. |
| Используемый хладагент | R32 |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 1720 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 1510 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -27 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 43 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 319 мм |
| Ширина внутреннего блока | 965 мм |
| Глубина внутреннего блока | 215 мм |
| Вес внутреннего блока | 10.9 кг |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 554 мм |
| Ширина внешнего блока | 805 мм |
| Глубина внешнего блока | 330 мм |
| Вес внешнего блока | 33.5 кг |
- Цена: 38 760 ₴


