
Кондиционер Olmo EDGE DELUXE OSH-07FRH3 (20m²)
- В наличии
- Код: 42020
15 299 ₴
- +380 (67) 286-51-06
- +380 (67) 149-85-17
- +380 (93) 565-38-80
.
Придбати інверторний кондиціонер Olmo з інноваційною технологією «HEALTHY CLEANING» - це вибір для тих, хто цінує комфорт і безпеку у власному приміщенні. Ця технологія дозволяє самостійно очищувати пристрій від пилу, грибків, вірусів та бактерій, використовуючи метод миттєвої заморозки та наступного нагріву пластин теплообмінника.
Технологія «180° Run Wave» З впровадженої технологією 180° Run Wave DC інвертор, в кондиціонері Olmo підвищена адаптованість і стабільність, у той же час знижено споживання енергії, а охолодження і обігрів стали ще більш точними
Кондиціонер Olmo пропонує різні режими роботи, включаючи охолодження, обігрів, осушення та вентиляцію. Здійснює ефективну роботу в широкому температурному діапазоні від -15 до 50 °C.
Завдяки технології «SMART FLOW», ви насолоджуєтеся комфортним охолодженням та обігрівом без протягів. Вбудована система самоочищення випарника внутрішнього блоку з функцією «CLEAN INSIDE» підтримує чистоту пристрою.
Кондиціонер оснащений комплексом самодіагностики «AUTO-GUARD», вбудованим модулем автоматичного перезапуску «RELOAD», таймером на 24 години та дворозрядним дисплеєм з м'яким підсвічуванням «ENIGMA LIGHTS».
Надійний інверторний компресор, функція «DRY AIR» для здорового осушення, антикорозійне покриття «GOLD FLASH», ABC пластик високої якості і ексклюзивний дизайн роблять кондиціонер Olmo неперевершеним вибором для вашого приміщення. Пульт ДУ з режимом реального часу та можливість видаленого доступу через Wi-Fi роблять його ще більш зручним та інтелектуальним. Екофреон R32 забезпечує екологічність використання пристрою.
- Режими роботи: охолодження/обігрів/осушення/вентиляція
- Робочий діапазон від -15 до +43°C
- Функція SMART контролю температури «I FEEL», безпосередньо в зоні знаходження пульта ДУ
- Надійний японський компресор Hitachi (Highly) з підвищеним ресурсом роботи
- Технологія «SMART FLOW» — комфортне охолодження і обігрів без протягів
- Вбудована система самоочищення випарника внутрішнього блоку — функція «CLEAN INSIDE»
- Комплекс самодіагностики «AUTO — GUARD»
- Вбудований модуль автоматичного перезапуску «RELOAD»
- Гарячий старт (трихвилинна затримка запуску) — функція «STOP-COLD»
- Функція «Сlever TIMER» -таймер на 24 години (включення/виключення)
- Розробка «PIPE TWINS»
- Конструкція внутрішнього блоку, що легко очищається
- Функція здорового осушення «DRY AIR»
- Ексклюзивний неповторний дизайн
- ABC пластик найвищої якості
- Дворозрядний дисплей c м’яким підсвічуванням «ENIGMA LIGHTS»
- Режим підвищеної потужності «HI POWER»
- Режим комфортного сну «MAGIC SLEEP»
- Ширококутні жалюзі
- Пульт ДУ з режимом реального часу і підсвічуванням
- AD-Фільтр
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Olmo |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Количество внутренних блоков мультисплит-системы | 1 |
| Рекомендуемая площадь помещения | 20 кв.м |
| Поток воздуха | 550 куб. м/час |
| Охлаждающая способность | 7000 BTU/ч |
| Мощность обогрева | 2260 Вт |
| Мощность охлаждения | 2260 Вт |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Wi-Fi модуль | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Тип управления | Пультом |
| Количество режимов работы | 5 |
| Автоматический режим работы | Да |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Таймер | Да |
| Дисплей | Да |
| Функция ионизации | Нет |
| Функция памяти | Да |
| Регулировка направления потока воздуха | автоматическая |
| Количество скоростей работы вентилятора | 6 |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Производительность осушения | 12 л./сутки |
| Режим вентиляции | Да |
| Режим приточной вентиляции | Нет |
| Уровень шума | 38 дБ |
| Теплый пуск | Да |
| Датчик присутствия | Нет |
| Максимальная длина коммуникаций | 15 м |
| Защита от замерзания | Да |
| Минимальная температура | 16 град. |
| Максимальная температура | 30 град. |
| Используемый хладагент | R32 |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 640 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 570 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -15 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 43 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 270 мм |
| Ширина внутреннего блока | 745 мм |
| Глубина внутреннего блока | 214 мм |
| Вес внутреннего блока | 8 кг |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 482 мм |
| Ширина внешнего блока | 660 мм |
| Глубина внешнего блока | 240 мм |
| Вес внешнего блока | 20 кг |
- Цена: 15 299 ₴





