
Кондиционер Hisense Silentium Pro QD25XU0A (Wi-Fi)
- В наличии
- Код: 39025
51 944 ₴
- +380 (67) 286-51-06
- +380 (67) 149-85-17
- +380 (93) 565-38-80

Hisense Silentium (Wi-Fi) – це інверторний побутовий кондиціонер класу “Преміум ++”. Модель розроблена інженерами корпорації HISENSE та виробляється з 2020 року. Працює на екологічному та безпечному фреоні R-32. Енергоефективність А+++, діапазон роботи від -30 до +43°С. Кондиціонер оснащений японським компресором Hitachi, завдяки якому має високий показник ефективності та економічності.
Кондиціонер працює на охолодження, обігрів, осушення чи вентиляцію побутових чи комерційних площ. Сучасний та приємний дизайн внутрішнього блоку відмінно впишеться у будь-який інтер’єр. А великий вибір функцій та режимів зможе задовольнити кожного користувача.
Функція Al Smart – штучний інтелект
Розумне око — може розпізнавати становище і активність людей у приміщенні. Наприклад, коли розумне око проводить сканування і бачить, що температура користувача збільшується, повітряний потік автоматично спрямовується в місце де знаходиться людина, тому користувач відчуває прохолоду.
Розумний потік повітря
Конструкція правого та лівого дефлектора дозволяє керувати потоком повітря, задати режим стеження за людиною або навпаки уникати прямого потоку на користувача.
Кондиціонер може розпізнавати області активності і автоматично направляти туди потік повітря, в той же час уникаючи зон з малою активністю.
Особливості
- Сезонна енергоефективність A+++ SEER/SCOP (6.1/4.0).
- WI-FI ready, MIRAGE-дисплей.
- Двошаровий світлопрозорий пластик передньої панелі.
- Екологічний та безпечний фреон R32.
- Сумісність з мульт-спліт, можливість підключ. дрот. пульта.
- Низький рівень шуму від 22 дБ(А).
- Gold plasma, вугільний фільтр, фільтр “4 в 1”.
- Функції Sleep, Smart, Super, авторестарт, Quiet, I Feel.
- 4D-AUTO Air – вертикальні та горизонтальні автожалюзі.
- Накладка захисна на вентилі зовнішнього блоку.
- Двостороннє підключення дренажу.
- Таймер, управління вертик/гориз жалюзами, черговий режим 8 ° C HEAT.
- Подвійна шумоізоляція компресора.
- Gold plasma, вугільний фільтр, фільтр з іонами срібла.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hisense |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Количество внутренних блоков мультисплит-системы | 1 |
| Рекомендуемая площадь помещения | 25 кв.м |
| Поток воздуха | 620 куб. м/час |
| Охлаждающая способность | 9000 BTU/ч |
| Мощность обогрева | 3200 Вт |
| Мощность охлаждения | 2600 Вт |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Wi-Fi модуль | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Тип управления | Пультом |
| Количество режимов работы | 5 |
| Автоматический режим работы | Да |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Таймер | Да |
| Дисплей | Да |
| Функция ионизации | Нет |
| Функция памяти | Да |
| Регулировка направления потока воздуха | автоматическая |
| Количество скоростей работы вентилятора | 5 |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Производительность осушения | 21.6 л./сутки |
| Режим вентиляции | Да |
| Режим приточной вентиляции | Нет |
| Уровень шума | 42 дБ |
| Теплый пуск | Да |
| Датчик присутствия | Да |
| Максимальная длина коммуникаций | 15 м |
| Защита от замерзания | Да |
| Минимальная температура | -25 град. |
| Максимальная температура | 43 град. |
| Используемый хладагент | R32 |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 535 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 670 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -25 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 43 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 295 мм |
| Ширина внутреннего блока | 950 мм |
| Глубина внутреннего блока | 298 мм |
| Вес внутреннего блока | 14 кг |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 585 мм |
| Ширина внешнего блока | 810 мм |
| Глубина внешнего блока | 280 мм |
| Вес внешнего блока | 33 кг |
- Цена: 51 944 ₴








