
Кондиционер Hisense Apple Pie WINTER TG25LE0BWIN (Wi-Fi)
- В наличии
- Код: 37025
33 540 ₴
+380 (68) 869-05-61
- +380 (67) 286-51-06
- +380 (67) 149-85-17
- +380 (93) 565-38-80
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа

Hisense Apple Pie – це інверторний побутовий кондиціонер класу “Преміум”. Модель розроблена інженерами корпорації HISENSE та виробляється з 2022 року. Працює на екологічному та безпечному фреоні R-32. Енергоефективність А++, діапазон роботи від -25 ° С до +43 ° С. Кондиціонер оснащений японським компресором Hitachi, завдяки якому має високий показник ефективності та економічності.
Кондиціонер працює на охолодження, обігрів, осушення чи вентиляцію побутових чи комерційних площ. Сучасний та приємний дизайн внутрішнього блоку відмінно впишеться у будь-який інтер’єр. А великий вибір функцій та режимів зможе задовольнити кожного користувача.
Технології внутрішнього блоку
- Корпус виготовлено з якісного пластику, не шумить під час роботи кондиціонера.
- MIRAGE-дисплей – створює ефект просвічування через панель показників температури та вибору режимів.
- Функція DIMMER – вимикає MIRAGE-дисплей з пульта.
- 5 швидкостей вентилятора внутрішнього блоку – знижує рівень шуму роботи.
- I Feel – точний контроль температури біля користувача, в пульті встановлено датчик, який зчитує температуру поруч.
- Можливість керувати горизонтальними жалюзі з пульта.
- Режим SUPER (Турбо) – швидке охолодження, потужність збільшується на 25%.
- Режим SLEEP – активує режим “Сон”.
- Режим QUIET активує понад тихий режим роботи, рівень шуму всього 22 дБ.
- Таймер — можна запрограмувати увімкнення та вимкнення кондиціонера, що дозволяє заздалегідь підготувати комфортну температуру в приміщенні.
- Режим SMART – автоматично регулює потужність, виходячи з температури у приміщенні.
- Антизамерзання – підтримує температуру +8 градусів, можна використовувати в приміщенні, що не опалюється, при тимчасовій відсутності.
Технології зовнішнього блоку
- Технології DC Inverter – дозволяють швидко досягати заданої температури та точно її підтримувати. Завдяки компресору з плавним стартом та високою продуктивністю в рази збільшено ефективність та надійність.
- Smart Defrost – сучасна технологія розморожування зовнішнього блоку, завдяки чому кондиціонер можна легко використовувати у морози.
- Авторестарт – зберігає та автоматично запускає всі налаштування при різких стрибках напрузі та аварійному вимкненні.
- Ефективний теплообмінник завдяки своїй складній формі швидко і рівномірно передає тепло.
- Блок управління захищений від попадання вологи.
- Низький рівень шуму лопастей вентилятора.
- Golden Fin – теплообмінник має захист від окиснення.
Особливості
- Сезонна енергоефективність A++, SEER/SCOP (6.1/4.0).
- WI-FI ready, MIRAGE-дисплей.
- Двошаровий світлопрозорий пластик передньої панелі.
- Екологічний та безпечний фреон R32.
- Сумісність з мульт-спліт, можливість підключ. дрот. пульта.
- Низький рівень шуму від 22 дБ(А).
- Gold plasma, вугільний фільтр, фільтр “4 в 1”.
- Функції Sleep, Smart, Super, авторестарт, Quiet, I Feel.
- 4D-AUTO Air – вертикальні та горизонтальні автожалюзі.
- Накладка захисна на вентилі зовнішнього блоку.
- Двостороннє підключення дренажу.
- Таймер, управління вертик/гориз жалюзами, черговий режим 8 ° C HEAT.
- Подвійна шумоізоляція компресора.
- Gold plasma, вугільний фільтр, фільтр з іонами срібла.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hisense |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Количество внутренних блоков мультисплит-системы | 1 |
| Рекомендуемая площадь помещения | 25 кв.м |
| Поток воздуха | 550 куб. м/час |
| Охлаждающая способность | 9000 BTU/ч |
| Мощность обогрева | 2400 Вт |
| Мощность охлаждения | 2600 Вт |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Wi-Fi модуль | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Тип управления | Пультом |
| Количество режимов работы | 5 |
| Автоматический режим работы | Да |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Таймер | Да |
| Дисплей | Да |
| Функция ионизации | Нет |
| Функция памяти | Да |
| Регулировка направления потока воздуха | автоматическая |
| Количество скоростей работы вентилятора | 5 |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Производительность осушения | 21.6 л./сутки |
| Режим вентиляции | Да |
| Режим приточной вентиляции | Нет |
| Уровень шума | 38 дБ |
| Теплый пуск | Да |
| Датчик присутствия | Нет |
| Максимальная длина коммуникаций | 20 м |
| Защита от замерзания | Да |
| Минимальная температура | -25 град. |
| Максимальная температура | 43 град. |
| Используемый хладагент | R32 |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 735 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 680 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -25 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 43 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 272 мм |
| Ширина внутреннего блока | 950 мм |
| Глубина внутреннего блока | 207 мм |
| Вес внутреннего блока | 9 кг |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 482 мм |
| Ширина внешнего блока | 715 мм |
| Глубина внешнего блока | 240 мм |
| Вес внешнего блока | 26 кг |
- Цена: 33 540 ₴





