
Кондиционер Hisense Omega CF25YR0A Inverter (25m²)
- В наличии
- Код: 35025
23 521 ₴
- +380 (67) 286-51-06
- +380 (67) 149-85-17
- +380 (93) 565-38-80

Кондиціонер Hisense Omega
Hisense Omega – це інверторний побутовий кондиціонер класу “Стандарт”. Модель розроблена інженерами корпорації HISENSE та виробляється з 2024 року. Працює на екологічному та безпечному фреоні R-32. Енергоефективність А+, діапазон роботи від -15 до +43°С. Кондиционер оснащен компрессором Toshiba (GMCC), благодаря которому имеет высокий показатель эффективности и экономичности.
Кондиціонер працює на охолодження або обігрів побутових чи комерційних площ. Сучасний та приємний дизайн внутрішнього блоку відмінно впишеться у будь-який інтер’єр. А великий вибір функцій та режимів зможе задовольнити кожного користувача.
Побутові спліт-системи Хайсенс сертифіковані на ринку України та мають європейські сертифікати якості: ISO, CE CB. Гарантія від виробника – 3 роки. Магазин Hisense Ukraine – офіційний дилер та авторизована точка продажу кондиціонерів Хайсенс на території України.
Технології внутрішнього блоку
- Корпус виготовлено з якісного пластику, не шумить під час роботи кондиціонера.
- MIRAGE-дисплей – створює ефект просвічування через панель показників температури та вибору режимів.
- Функція DIMMER – вимикає MIRAGE-дисплей з пульта.
- 5 швидкостей вентилятора внутрішнього блоку – знижує рівень шуму роботи.
- I Feel – точний контроль температури біля користувача, в пульті встановлено датчик, який зчитує температуру поруч.
- Можливість керувати горизонтальними жалюзі з пульта.
- Режим SUPER (Турбо) – швидке охолодження, потужність збільшується на 25%.
- Режим SLEEP – активує режим “Сон”.
- Режим QUIET активує понад тихий режим роботи, рівень шуму всього 22 дБ.
- Таймер — можна запрограмувати увімкнення та вимкнення кондиціонера, що дозволяє заздалегідь підготувати комфортну температуру в приміщенні.
- Режим SMART – автоматично регулює потужність, виходячи з температури у приміщенні.
- Антизамерзання – підтримує температуру +8 градусів, можна використовувати в приміщенні, що не опалюється, при тимчасовій відсутності.
Технології зовнішнього блоку
- Технології DC Inverter – дозволяють швидко досягати заданої температури та точно її підтримувати. Завдяки компресору з плавним стартом та високою продуктивністю в рази збільшено ефективність та надійність.
- Smart Defrost – сучасна технологія розморожування зовнішнього блоку, завдяки чому кондиціонер можна легко використовувати у морози.
- Авторестарт – зберігає та автоматично запускає всі налаштування при різких стрибках напрузі та аварійному вимкненні.
- Ефективний теплообмінник завдяки своїй складній формі швидко і рівномірно передає тепло.
- Блок управління захищений від попадання вологи.
- Низький рівень шуму лопастей вентилятора.
- Golden Fin – теплообмінник має захист від окиснення.
Особливості
- Дизайнерський внутрішній блок.
- Великий вибір функцій та режимів.
- Клас енергоефективності А+.
- Екологічний та безпечний фреон R32.
- Режими швидкого охолодження та нагріву.
- Режим Sleep (Сон).
- Цілком адаптований до погодних умов країн СНД.
- Економний та продуктивний.
- Надточна підтримка заданої температури.
- Захист від перепадів напруги.
- Легкий та зручний в обслуговуванні.
- Низький рівень шуму від 22 дБ(А)
- Виробляється на державному заводі Hisense.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hisense |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Количество внутренних блоков мультисплит-системы | 1 |
| Рекомендуемая площадь помещения | 25 кв.м |
| Охлаждающая способность | 9000 BTU/ч |
| Мощность обогрева | 2700 Вт |
| Мощность охлаждения | 2700 Вт |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Wi-Fi модуль | Нет |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Тип управления | Пультом |
| Количество режимов работы | 5 |
| Автоматический режим работы | Да |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Таймер | Да |
| Дисплей | Да |
| Функция ионизации | Да |
| Функция памяти | Да |
| Регулировка направления потока воздуха | автоматическая |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Производительность осушения | 25 л./сутки |
| Режим вентиляции | Да |
| Режим приточной вентиляции | Нет |
| Уровень шума | 28 дБ |
| Теплый пуск | Да |
| Датчик присутствия | Нет |
| Максимальная длина коммуникаций | 15 м |
| Защита от замерзания | Да |
| Минимальная температура | -15 град. |
| Максимальная температура | 43 град. |
| Используемый хладагент | R32 |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 835 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 835 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -15 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 43 град. |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 256 мм |
| Ширина внутреннего блока | 795 мм |
| Глубина внутреннего блока | 197 мм |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 482 мм |
| Ширина внешнего блока | 660 мм |
| Глубина внешнего блока | 240 мм |
- Цена: 23 521 ₴









